MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 9805131
nr 980 5131
Sekretär
Sengustaviansk, 1800-tal, Mahogny, längd: 114 cm, djup: 51 cm, höjd: 137 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 september 2015
kl 18:41:21
14/9 18:36:21